Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl:: Gra Chirurg - operacja biodra::
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

niedziela, 08 lutego 2009
Kierunek BP

Tylko jedna droga jest właściwa ... ta z Footerkiem :)

miała być niedziele później poniedziałek, ale ostatecznie ma być wtorek dniem wyjazdu do Budapesztu. Siędzę i czekam :) Życzę Maćkowi powrotu do zdrowia :) a innym zdrowego ROZSĄDKU :)

19:04, haniballecter123 , Mielec
Link Komentarze (2) »
wtorek, 11 listopada 2008
Noc - éjjel

 

Nierealny świat nocy

20:48, haniballecter123 , Mielec
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 listopada 2008
60 LAT

22 września mój tata skończył 60 lat :) Wszystkiego najlepszego :) Tysiąc lat ;)

Wiem, że to trochę wpis po terminie, ale ... Mama 10 listopada kończy _ _ (o wiek kobiety się nie pyta, a tym bardziej nie zdradza ;) ) Także łącze dwa w jeden. 

Mamie również wszystkiego naj naj naj :)

13:45, haniballecter123 , Mielec
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 lipca 2008
Węgry od dzieciństwa

Byłam niedawno w Mielcu i szukałam bardzo ważnego dokumentu dla mojej siostry. Zaczęłam przeszukiwać bardzo stare pudełka z jeszcze starszymi papierami. Kiedy byłam mała zawsze one mnie fascynowały, bo było w nich dużo ciekawych rzeczy: stare fotografie, bilety, świadectwa szkolne rodziców itp. Tym razem natknęłam się na coś bardzo interesującego. Wiedziałam, że mój tata był na kontrakcie na Węgrzech w latach 80-tych jak ja jeszcze byłam bardzo bardzo mała, ale nie wiedziałam, że zachował tyle fantastycznych rzeczy po węgiersku :) Łza w oku pojawiła się gdy znalazłam np. bilety wstępu na kąpielisko, albo etykiety z piw różnego rodzaju. Raj czysty raj :) Parę rzeczy uwieczniłam (dla potomności :P). Miłego oglądania ...

10:48, haniballecter123 , Mielec
Link Komentarze (1) »
sobota, 02 lutego 2008
Bezsenność cz.2

Zawsze gdy jestem w Mielcu, po dłuższym czasie nieobecności, nie mogę spać. Więc co robię ... oglądam tv. Czasem o 2-giej w nocy trafi się jakiś węgierski film, ale przeważnie nie ma nic ciekawego. Kiedy mam już dość w końcu przychodzi oczekiwany, błogi sen ... :) Zasypiam. Śpię jak małe dziecko. Ukochana osoba puszcza Mi sygnałka o 3-ciej i zaczynam śnić o niej :) Śni Mi się ... (cenzura) :) 

12:57, haniballecter123 , Mielec
Link Komentarze (1) »
Bezsenność cz.1

Nocą wszystko wygląda inaczej ... Człowiekowi przychodzą do głowy takie rzeczy, które za dnia byłyby nie do pomyślenia ... Myśli i myśli, a sen nie przychodzi.

12:41, haniballecter123 , Mielec
Link Dodaj komentarz »