Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl:: Gra Chirurg - operacja biodra::
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

wtorek, 29 lipca 2008
Prawie pod grunwaldem :)

Legenda mówi: kiedyś para olbrzymów chciała dojść pod Grunwald, bo słyszeli, że tam wielkie bitwy kiedyś się odbywały. Mieli ogromne stopy, dłonie i inne części ciała :D Ona już mówiła o nim "mój Ci On". Niestety wyruszając z Krakowa nie przewiedzieli, że po jakimś czasie znuży ich droga. Szli i szli i pomyśleli to już pewnie tu. Ale jak się okazało, ku ich zaskoczeniu, to nie był Grunwald tylko Wiśniowa, a góra którą widzieli Grodzisko (nie mylić z Grodziskiem i Wiśniową koło Wielopola Skrzyńskiego). Po nich pozostały zamarznięte dwa leżaki (wg. Ireny Santor hehe :)), naprawdę tylko zdjęcia upamiętniające ich wyprawę.

Historia zaslyszana, prawie nikomu nieznana nananana ...

a tak naprawdę wymyślona przeze mnie :p

00:55, haniballecter123 , Wymyślanki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 22 lipca 2008
Węgry od dzieciństwa

Byłam niedawno w Mielcu i szukałam bardzo ważnego dokumentu dla mojej siostry. Zaczęłam przeszukiwać bardzo stare pudełka z jeszcze starszymi papierami. Kiedy byłam mała zawsze one mnie fascynowały, bo było w nich dużo ciekawych rzeczy: stare fotografie, bilety, świadectwa szkolne rodziców itp. Tym razem natknęłam się na coś bardzo interesującego. Wiedziałam, że mój tata był na kontrakcie na Węgrzech w latach 80-tych jak ja jeszcze byłam bardzo bardzo mała, ale nie wiedziałam, że zachował tyle fantastycznych rzeczy po węgiersku :) Łza w oku pojawiła się gdy znalazłam np. bilety wstępu na kąpielisko, albo etykiety z piw różnego rodzaju. Raj czysty raj :) Parę rzeczy uwieczniłam (dla potomności :P). Miłego oglądania ...

10:48, haniballecter123 , Mielec
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 21 lipca 2008
performance

Piękne zdjęcie prawda.

Nie widzisz go???

Jak to możliwe?

Polecam przeczytanie książki "Nowe szaty cesarza" Hansa Christiana Andersena ... :)

12:33, haniballecter123
Link Komentarze (1) »
wtorek, 08 lipca 2008
Po deszczu01:40, haniballecter123
Link Dodaj komentarz »