Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl:: Gra Chirurg - operacja biodra::
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

środa, 18 marca 2009
Wieczorem

na spacerze ... samochód stoi dalej :)

Most Elżbiety

16:07, haniballecter123 , Budapeszt
Link Komentarze (1) »
piątek, 13 marca 2009
Made in ...

Japończyk udający chińczyka :) Takahiro Matsumoto respect :)

14:15, haniballecter123 , Budapeszt
Link Komentarze (3) »
środa, 11 marca 2009
Trzech i ... :)

zawężając przyjaźń polsko - czeską :)P.S. dalej mamy ciepłą wodę :)
17:20, haniballecter123 , Budapeszt
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 09 marca 2009
Kazinczy utca

Nie spodziewałam się, że o 6-tej rano w niedzielę Budapeszt jest tak spokojny i tak piękny. Idąc ze smutną minką (po odprowadzeniu Przemosa na autobus do Polski) wyrosła przede mna ogromna synagoga na jakiejś nieznanej mi ulicy. Niestety nie miałam przy sobie aparatu, ale jak tylko doszłam do domku chwyciłam za fotokamerę :) i dałam upust swojej energi :) Oto ortodoksyjna synagoga na przeciwko której mieszkamy :) na Kazinczy utca :)

P.S. Mamy ciepłą wodę :)
18:07, haniballecter123 , Budapeszt
Link Komentarze (2) »
środa, 04 marca 2009
Handmade

Remont prawie dobiegł końca. Niestety okazało się, że trzeba wymienić bojler :/. Po paru dniach mycie się w zimnej wodzie, wczoraj Maciek nagrzał mi wodę w garze na gazie, cieszyłam się jak małe dziecko, mogąc polać sobie plecy ciepła wodą. Nie jest tak źle, bo nowy bojler będzie, więc będzie można polewać się już cały czas ile się chce, tym bardziej, że wodę mamy opłaconą już do końca czerwca :)

Aby miło się mieszkało, zrobiłiśmy parę przyjemnych rzeczy :P ... np. lampę :) Zrobiona z metalowej rury (znalezionej za szafą) i ze złamanej lampki :) pomalowaliśmy na zieleń i złoto, wygląda pięknie.

15:02, haniballecter123 , Budapeszt
Link Komentarze (2) »