Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl:: Gra Chirurg - operacja biodra::
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.

Blog > Komentarze do wpisu
Don Wacławek

Spotkanie z Wacławkiem Pająkiem miało miejsce pamiętnego piątku, gdy słońce nie świeciało, a deszcz padał. Opowiedział nam swoją historię.

Wacławek pochodzi z szlachetnej rodziny pająków krzyżaków. Ma na swoim koncie parę poważnych ugryzień: 2 koty, 3 psy no i jedna starsza pani. Jest dumny z tego, bo dzięki temu jego rodzina wybrała go na "ojca chrzestnego" rodziny. Teraz załatwia najważniejsze sprawy w mieście, a nawet województwie. Jest już stary, męczy go to cała odpowiedzialność. Zastaliśmy go w chwili słabości. Udzieliliśmy mu parę rad, a on nam. Dzięki niemu świat stał się jaśniejszy. Nawet słońce na chwilę wyjrzało.

Don Wacławek Pająk

pająk, krzyżak, podgórze, karków, cynarska renata, fotografia
pająk, krzyżak, podgórze, karków, cynarska renata, fotografia
pająk, krzyżak, podgórze, karków, cynarska renata, fotografia
poniedziałek, 10 maja 2010, haniballecter123

Polecane wpisy

  • Krótka historia o ...

    rozmnażaniu :) Była sobie śliwka Wiktoria, szła i szła przez świat całkiem sama. Pewnego dnia doszła do wielkiego grodu zwanego Podgórze. Niestety trafiła do mi

  • A teraz przyszła pora na aligatora

  • Mariusz i Mariusz

    Poranek. Mariusz przychodzi do Mariusza. A: Cześć Mariusz! B: O! Cześć Mariusz! A: Mariusz ... Co będziemy dzisiaj robić? B: Nie wiem Mariusz. Raz na wozie, ra